Sloboda je sa 1:0 slavila protiv Krupe u utakmici 5. kola Premijer lige.
Nakon utakmice svoj komentar je dao Zlatan Nalić, strateg domaćeg tima.
“Kao što sam najavio, utakmica je bila teška i borbena, pogotovo nama nakon dvije teške utakmice. Morat ćemo morati malo poraditi na terenu, smanjiti te kartone, vrlo je bitno da čuvamo svoje igrače. Ima tu malo taktičke zamisli, i tako je i bilo, uveli smo svježe i brze igrače i urodilo je plodom. To je naš zajednički rukopis, imamo izuzetno dobru atmosferu, ja sam ponosan na njihov rad. Junak Slobode je cijela ekipa, ne samo Vidović”, kazao je Zlatan Nalić.




