Dok dio navijača Željezničara priželjkuje njihov povratak u plavi dres, Sulejman Krpić i Samir Radovac napustili su Sarajevo i otputovali u Banju Luku, gdje trenutno pohađaju seminar za sticanje trenerskih licenci.
Njihovo putovanje dodatno je utišalo očekivanja navijača koji su se, nakon odlaska Admira Adžema, nadali da bi dvojac mogao ponovo biti priključen prvom timu.
Ipak, prema trenutnim informacijama, od toga neće biti ništa barem do početka priprema za drugi dio sezone, kada će novi trener donijeti konačnu odluku o njihovom statusu.
Podsjetimo, Admir Adžem je na početku sezone izbacio Samira Radovca i Sulejmana Krpića iz tima te oni od tada rade odvojeno.





