Derbi 14. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine igra se u nedjelju na stadionu Pod Bijelim brijegom, a sastaju se Zrinjski i Željezničar.
Dolazak na ovu utakmicu najavile su vjerne pristalice plavih sa Grbavice – popularni Manijaci.
”Posljednji put kada smo gostovali Pod Bijelim Brijegom brojali smo više od 500 ljudi. Na tabeli i terenu bili smo u nepovoljnijoj situaciji nego sada, ali je tada proradio inat i osjetio se voljni momenat. U nedjelju ponovo imamo priliku ponoviti takvo nešto i napraviti još jedno gostovanje za pamćenje. Ova utakmica ima i dodatnu težinu. Idemo na megdan ekipi koja nam je bodovno direktni konkurent za vrh tabele. Razlika od pet bodova nije velika i lako je dostižna. Iako stvari u posljednje vrijeme ne idu baš kako treba, pogotovo u gostima, naše je da momcima damo vjetar u leđa i da čuju naš huk kada istrče na teren. Cijena prijevoza je 25 KM, a uplate će se primati u TM Shopu danas, u četvrtak i petak od 12:00 do 18:00 sati. Ulaznica za stadion iznosi 10 KM” navodi se u objavi The Maniacs, navijačke grupe FK Željezničar.




