Novi premijerligaš Leotar angažovao je još jedno pojačanje.
Rubrika ‘dolasci’ u trebinjskom klubu iz dana u dan je sve aktivnija, a danas je kao novo pojačanje predstavljen i Asim Zec.
“Nakon zatišja po pitanju pojačanja, na Policama prava bura. Već treći potpis ovoga dana, a tek je podne”, poručili su iz Leotara.
Zec u Leotar dolazi kao slobodan igrač nakon što je u januaru ove godine napustio Željezničar. Iza sebe ima više od 130 nastupa u Premijer ligi, a pored Željezničara još je igrao za Zrinjski, Slobodu, Travnik, Velež, Olimpik…
Leotar je poželio dobrodošlicu Zeucu.




