Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Novi problemi sa Zlatanovim imenom na dresu

Blog Image

Nekad je Zlatan Ibrahimović umjesto prezimena, na svom dresu nosio ime. Kasnije je ipak iznad “devetke“ insistirao na prezimenu Ibrahimović, i to svaki put sa slovom Ć na kraju, koje niti jedan jezik u zemljama u kojim je igrao ne poznaje.

Noćas je Zlatan sa dva gola donio pobjedu svom Galaxyju u MLS ligi, nad Torontom, ali je i ovog puta imao “mali problem sa dresom“. Naime, nastupio u dresu na kojem je pogrešno ispisano njegovo prezime.

Naime, na njegovom dresu sinoć je umjesto “Ibrahimović“, pisalo “Irbahimović“, ali to Zlatanu nije smetalo da odigra još jedan sjajan meč.

Slični članci