Fudbalski klub Velež dobio je novo pojačanje.
Rođeni su nakon sinoćnjeg poraza od Slobode odradili trening regeneracijskog tipa, a na njemu se pojavilo novo ime. Radi se o 25-godišnjem Demiru Peci.
Mladi fudbaler je ponikao u Veležu, kasnije je u BiH nastupao za Radnik iz Bijeljine, a u Mostar dolazi na posudbu iz Varaždina. U ovom klubu nije želio ostati s obzirom da su ispali u niži rang.
Prije nekoliko dana u Velež je na posudbu stigao i Đani Salčin.
Inače, Velež nakon pet kola zauzima sedmu poziciju na tabeli sa četiri osvojena boda, uz utakmicu manje.




