Mladi defanzivac Amar Beširević više nije igrač FK Olimpik.
Bh. premijerligaš je objavio da je sa Beširovićem dogovoren sporazumni raskid saradnje te da je on od danas zvanično slobodan igrač.
Beširević je u Olimpik stigao u ljeto 2018. godine i odigrao je ukupno 40 utakmica za seniorski tim, nastupavši za tim sa Otoke u Premijer ligi BiH, Prvoj ligi Federacije BiH i Kupu BiH.
“FK Olimpik se zahvaljuje Amaru na doprinosu i progesionalnom radu u prethodnom periodu i želi mu sreću u nastavku karijere”, poručili sa Otoke.




