Hrvatski internacionalac Josip Pejić napustio je redove FK Željezničar nakon pola godine provedene na Grbavici.
Potvrdio je to klub sa Grbavice na zvaničnoj stranici.
Pejić će karijeru nastaviti u redovima Aluminija iz Slovenije.
“Josip Pejić karijeru nastavlja u slovenskom Aluminiju. U Želju stigao na početku sezone, a odigrao je 17 utakmica na kojima je postigao jedan gol i dodao jednu asistenciju”, objavili su iz FK Željezničar i dodali:
“Pejiću se zahvaljujemo na doprinosu i želimo mu sreću u nastavku karijere. Jednom Željezničar, uvijek Željezničar”.
Podsjećamo, Pejić je osmi igrač koji je napustio Željezničar ove zime. Prije njega su s Grbavice otišli Aleksandar Boljević, Dan Lagumdžija, Vedad Garčević, Arman Šutković, Ognjen Obradov, Malik Kolić te Marin Karamarko.




