Željezničar je u petom kolu savladao Zrinjski sa 2:0, a nakon meča održana je konferencija za medije na kojoj se obratio Admir Adžem
– Vrlo teška utakmica. Odličan protivnik. Znali smo da nas čeka jako teška utakmica. Međutim, napravili smo dobru pripremu, iako smo imali mnogo problema sa igračima koji su nam nedostajali. Sve čestitke momcima koji su danas igrali, ne samo onima koji su bili u prvih 11 i na klupi, već svima u rosteru.
– Pokazali smo da imamo tim, da imamo ekipu koja može još rasti i koja će sigurno igrati sve bolje. Hvala i publici, koja je u velikom broju napunila Grbavicu, dala nam izvanrednu podršku. Nosili su nas tokom cijele utakmice. Njihova je zasluga za ova tri boda.




