Miralem Pjanić slobodan dio dana iskoristio je za posjetu restoranu Brajlović.
Prije nekoliko dana Pjanić je potpisao za Bešiktaš i potom se ponovo stavio na raspolaganje selektoru, a slobodno vrijeme koje je imao sinoć iskoristio je kako bi prijatelje odveo na večeru.
Među Pjanićevim prijateljima bio je i Mitko Murić, inače suvlasnik čuvenog Nusr-Et lanaca restorana, koje je naš fudbaler već imao priliku posjećivati.
Već danas na rasporedu je trening uoči sutrašnje utakmice protiv Kazahstana koja se igra u okviru kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.




