Fudbaleri Maribora ispali su iz Kupa Slovenije od drugoligaša Grosuplja.
Stvari za Maribor počele su dobro, jer je Reghba u 5. minuti pogodio za vodstvo Maribora. Ipak, u 74. minuti domaćin stiže do izjednačenja.
U penal seriji, Maribor je promašio dva jedanesterca, a Gorusplje jedan te je ovaj drugoligaš ostvario ukupnu pobjedu sa 5:3.
Ovo svakako predstavlja težak udarac za Dudićai Maribor.




