Proteklog vikenda igrane su utakmice 11. kola m:tel Premijer lige BiH.
Prema podacima NS/FS BiH, najveći broj navijača bio je u Banjaluci gdje je čak 8000 ljudi posmatralo meč Borca i Sarajeva.
Slijedi utakmica Posušja i Širokog Brijega gdje je prisustvovalo 3600 navijača, a susret Željezničara i Leotara gledalo je 2625 osoba.
Zrinjski i Sloboda su nastupali pred 1700 ljubitelja fudbala, Tuzla City i Velež pred 1000 ljudi, a najmanje publike je bilo u Prijedoru gdje je meč Rudara i Radnika pratilo 500 gledalaca.
Borac – Sarajevo: 8000
Posušje – Široki Brijeg: 3600
Željezničar – Leotar: 2625
Zrinjski – Sloboda: 1700
Tuzla City – Velež: 1000
Rudar – Radnik: 500




