Stuttgart je u povratničkoj sezoni u Bundesligi odigrao odlično. Pod vodstvom trenera Tayfuna Korkuta došli su i u situaciju da se u zadnjem kolu bore za plasman u Evropu.
Klub je prethodnog vikenda održao završnu večer i druženje, na kojem smo vidjeli izuzetan gest. Naime, fudbaleri su odrekli premija u iznosu od 200.00 eura i podijeili zaposlenicima u klubu. U klubu je zaposleno oko 200 ljudi koji se svakodnevno brinu o funkcionisanju kluba.
Momci, naklon do poda!




