Martin Odegaard, igrač Real Madrida na posudbi u Real Sociedadu, vratit će se u Kraljevski klub već sljedećeg ljeta, piše AS.
Sjajni Norvežanin oduševio je sve u Madridu svojim partijama ove sezone. Iako ima dogovor da će dvije sezone ostati na posudbi, u Sociedadu neće biti ljutiti vraćanjem Odegaarda, zbog dobrih odnosa sa Madriđanima.
Nekad se o njemu pisalo i govorilo kao o novom Messiju i Ronaldu, ali on je tada bio tek tinejdžer i imao je 16 godina kad je stigao na stadion Santiago Bernabeu.




