Čelnici klubova Premiershipa sastaće se u ponedjeljak kako bi razgovarali o trenutnoj situaciji u takmičenju, prenosi Sportklub.
Tokom proteklog perioda odloženo je devet utakmica, uključujući pet zakazanih za ovaj vikend. Klubovi žele da razgovaraju o opcijama koje imaju.
Kako prenose engleski mediji, treneri i kapiteni bi također trebalo da održe sastanke.
U međuvremenu, šef Premiershipa Richard Masters je pisao klubovima, te je pozvao igrače da se vakcinišu, ističući važnost odigravanja sezone do kraja.
U četvrtak su čelnici takmičenja saopštili da neće praviti pauze u kalendaru, sve dok utakmice mogu bezbijedno da se održavaju.




