U okviru 21. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine odigrano je nekoliko zanimljivih susreta, uz neizvjesne završnice i važne bodove u borbi za vrh i opstanak.
U Banovićima su Budućnost i Sloboda podijelili bodove odigravši 1:1. Bila je to utakmica u kojoj su obje ekipe imale svoje prilike, ali nisu uspjele doći do punog plijena.
Najuvjerljiviju pobjedu kola ostvario je Čelik iz Zenice. Na gostovanju je savladao Vitez rezultatom 0:3 i potvrdio da sigurno ide ka povratku u Premijer ligu BiH. Gostujuću pobjedu upisao je i GOŠK na gostovanju u Bihaću.
U još jednom zanimljivom susretu, Stupčanica i Travnik odigrali su neriješeno 2:2.
Iznenađenje kola priredio je Igman iz Konjica, koji je kao gost savladao Tuzla City rezultatom 1:2.
Bratstvo i Tomislav odigrali su remi 2:2, a TOŠK i Radnik Hadžići 0:0.




