Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Lillea sa 1:0 u okviru četvrtog kola Evropske lige. Nakon utakmice, iskusni vezni igrač Rade Krunić je podijelio je prve utiske.
„Mislim da nam večeras nije nedostajalo energije i motiva, baš kada nam je bilo najteže. Pokazali smo hrabrost i koliko volimo ovaj klub. Bio je dogovor da nam ne bude krivo kad uđemo u svlačionicu nakon utakmice da nismo dali svoj maksimum. Možda bih mogao izostaviti rezultat, možda smo imali i malo sreće, ali ono što se cijeni i što navijači vole jeste što smo dali sve od sebe. Na kraju nas je Bog nagradio. Hvala navijačima što su ostali uz nas iako smo imali krizu. Nadam se da dolaze bolja vremena i siguran sam u to, jer smo mi to zaslužili“, zaključio je Krunić, a prenijela zvanična internetska stranica FK Crvena zvezda.




