Iskusni golman Partizana Vladimir Stojković dao je vrlo interesantnu izjavu.
Partizan je i ove godine ostao bez titule naslova prvaka, a sezonu može spasiti eventualnim osvajanjem Kupa gdje u finalu igraju protiv Crvene zvezde.
Jasno je da “crno-bijelima” neće biti nimalo lako, a golman Partizana Vladimir Stojković pokušao je da skine pritisak sa timskih kolega.
– Moji saigrači ne bi trebalo da imaju pritisak. Za ovih godinu dana su uradili previše, ponosan sam na nizove pobjeda. U nekim drugim vremenima bi nam sigurno donijele titulu. Štagod da se desi sutra, ja ću biti krivac. Na svoja leđa primam sve. Ako ne uzmemo Kup, mene “silujte”. Saigrači nemaju pritisak. Sve je na meni – rekao je Stojković.
Dodao je i da će sigurno osvojiti Kup ukoliko budu penali, ali da se nada da će njegov tim i prije riješiti utakmicu u svoju korist.




