FK Sloboda dobio je novo pojačanje.
Nakon što je prije nekoliko dana Mladen Žiživić izvršio prozivku, sada se uveliko radi na slaganju igračke križaljke.
Nekoliko fudbalera je već napustilo Tušanj, ali bit će aktivna i rubrika ‘dolasci’. Prvi novajlija je Muharem Ćivić, Slobodino dijete, i igrač koji je posljednji angažman imao u Krupi.
Ćivić i Sloboda su sve dogovorili. U narednim danima očekuje se da Sloboda potvrdi transfer.




