Rukometaši Sloge iz Doboja ostvarili su novu pobjedu u Evropskom kupu i potvrdili plasman u narednu rundu takmičenja!
Nakon ubjedljive pobjede u prvoj utakmici (37:21), Dobojlije su i u revanšu bili bolji od Granitasa iz Kaunasa, ovaj put rezultatom 37:33.
Ekipa iz Doboja kontrolisala je susret od početka do kraja – na poluvremenu su vodili 20:18, a u nastavku su rutinski održavali prednost i sa ukupnih 74:54 izborili prolaz među najbolje ekipe ovog takmičenja.
Ovo je veliki uspjeh za dobojsku Slogu, koja nastavlja sjajan evropski pohod i sada čeka rivala u 1/32 finala Evropskog kupa.




