Close Menu
    Sportske.baSportske.ba
    • Naslovnica
    • Najnovije
    • Fudbal
      • Reprezentacija BiH
      • Premijer liga BiH
      • Niže lige
      • Ino fudbal
      • Omladinski fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Ostali sportovi
    • Magazin
    Sportske.baSportske.ba
    Home»Šokantni detalji pokušaja ubistva Darka Kovačevića: Metak naručen iz Beograda, uhapšena dvojica državljana Srbije

    Šokantni detalji pokušaja ubistva Darka Kovačevića: Metak naručen iz Beograda, uhapšena dvojica državljana Srbije

    11.01.2020
    Facebook Twitter WhatsApp
    podijeli
    Facebook Twitter WhatsApp

    Dvojica državljana Srbije u pritvoru su zbog sumnje da su učestvovali u napadu na Darka Kovačevića, što potvrđuje pisanje Kurira da je metak naručen iz Beograda.

    Istraga atentata na Darka Kovačevića donosi nove šokantne detalje – veče prije pucnjave na slavnog fudbalera na istom mjestu uhapšena su dvojica Srba koji su imali pištolje s prigušivačem!

    Ovu informaciju iznose grčki mediji, što potvrđuje jučerašnje pisanje Kurira da postoji sumnja da je atentat naručen iz Beograda! Iako su najavljivali da će tražiti pomoć, grčka policija još nije kontaktirala sa MUP Srbije. Slavni fudbaler juče je pozvan da dopuni svoje izjave policiji, a posljednje informacije govore i to da je metak koji je ispaljen zapravo bio upozorenje za Kovačevića, a ne onaj kojim bi ga ubili, piše Kurir.

    I upravo taj metak upozorenja je navodno naručen iz Srbije jer, prema pisanju pojedinih grčkih medija, cela akcija ima neku vrstu potpisa ovdašnjeg podzemlja. Automobil koji je korišćen tokom napada je ukraden, zamijenjene su mu tablice, pa je zapaljen, a navodno je i pištolj „glok“, iz kog je pucano, poznat u srpskim krugovima.

    Još jedna činjenica zbog koje grčka policija sve više sumnja da je napad dirigovan iz Srbije jeste i prošlogodišnji eksces, kada je ispred stana Darka Kovačevića nađena krv. Tada je naš bivši fudbaler, u tom trenutku sportski direktor Fudbalskog saveza Srbije, izjavio da se sam povrijedio i nije želio ljekarsku intervenciju. Ustanovljene su povrede na glavi i ruci, a jedan od komšija rekao je da je Darko izgledao kao da se upravo vratio iz nekog izlaska, pa je cijeli slučaj brzo zaboravljen.

    Sada se nanovo otvara pitanje da li se Kovačević u maju zaista sam povrijedio (glava i ruka) ili je i tada došlo do nekog fizičkog obračuna koji je mogao da preraste u pucnjavu od prije nekoliko dana.

    darko kovacevic
    Prethodni članakČelnici Barcelone otputovali u Katar po trenera: Xavijev klub uputio javnu poruku španskom velikanu
    Sljedeći članak Kako je Espirito Santo sebično za klupu zakovao dvojicu budućih kapitena svojih zemalja i nakon nepunih pola godine ih protjerao iz kluba

    Povezani članci

    DAZN ocjenjivao reprezentacije na SP, ne vjeruju da BiH može iznenaditi

    05.06.2026

    Bivši kapiten Zmajeva na pragu povratka u francusku košarku

    05.06.2026

    Nakon US Opena 2022. Serena Williams ponovo u profesionalnom tenisu

    05.06.2026

    PSV ne žuri s prodajom, ali zna koliko traži za Bajraktarevića

    05.06.2026
    Najnovije

    DAZN ocjenjivao reprezentacije na SP, ne vjeruju da BiH može iznenaditi

    05.06.2026

    Bivši kapiten Zmajeva na pragu povratka u francusku košarku

    05.06.2026

    Nakon US Opena 2022. Serena Williams ponovo u profesionalnom tenisu

    05.06.2026

    PSV ne žuri s prodajom, ali zna koliko traži za Bajraktarevića

    05.06.2026
    Preporuka

    DAZN ocjenjivao reprezentacije na SP, ne vjeruju da BiH može iznenaditi

    Miron Muslić stigao u BiH: “I ljudi su nafaka, a nafaku On daje”

    Dobra vijest iz St. Louisa: Dvojica manje na “bolovanju”, čeka se i treći

    Mario Cvitanović se oglasio nakon odlaska iz FK Sarajevo: Odlazim ponosan, sretan i uzdignute glave

    Sportske.ba
    Facebook Instagram YouTube
    • Naslovnica
    • Impressum
    • RSS
    • Pravila privatnosti
    • Uslovi korištenja
    © 2026 sportske.ba

    Unesite pojam i pritisnite Enter za pretragu. Pritisnite Esc za povratak.