Večeras su se u okviru prvog kola grupne faze Lige prvaka sastali Bešiktaš i Borussia Dortmund. Sva tri boda odnijeli su Milioneri pobjedom od 1:2.
Miralem Pjanić je odigrao dobar meč. U sudijskoj nadoknadi drugog dijela je ubilježio i asistenciju, a nakon utakmice je bio pun hvale za ekipu iz Dortmunda.
– Bio je to težak meč, naravno. Dortmund je tim koji igra ovo takmičenje 10 godina, protiv takve ekipe smo igrali. Oni su svoju prvu priliku pretvorili u gol, a mi smo nakon toga malo pali. Pokušali smo se vratiti, no primili smo jednostavan pogodak, izjavio je Pjanić.
🦅 Miralem Pjanic: Zor bir maçtı tabii ki. Dortmund, son 10 yıldır burada var olan bir takım. Bu tarz bir takıma karşı oynadık. Şans bulduk, fırsat bulduk. Onlar ilk buldukları fırsatı gole çevirdiler. O golden sonra biraz düştük. Geri dönmeyi denedik ama basit bir gol yedik.
— Fotomaç (@fotomac) September 15, 2021




