Esteban Cambiasso, slavni Argentinac i nekadašnji veznjak Intera, ponovo je hvalio Edina Džeku.
Prije dvije sedmice Argentinac je ustvrdio kako se zbog kapitena Zmajeva niko ne sjeća Lukakua, a Iako Dijamant sinoć nije postigao gol protiv Sheriffa (Inter slavio 3:1), bivši argentinski fudbaler u studiju Sky Sporta pohvalno je govorio o našem igraču.
”Uvijek sam bio slab na njega”, priznao je Argentinac, dodavši:
”Volim fudbalere koji razmišljaju, čak i kada nisu direktno u igri, kada nemaju loptu u nogama. Džeko je uvijek temeljan za ono što radi za sebe i za tim.”
Njegov karakter, temperament malo ga usporavaju da se “približi” ljudima. Ali, definitivno zaslužuje da ga se mnogo više voli”, poručio je Cambiasso.




