Muharem Husković, bivši mladi reprezentativac Austrije, bit će veliko pojačanje FK Željezničar.
Husković će ubrzo obući dres Želje, a sam igrač potvrdio je dolazak na Grbavicu.
– Sutra, ako Bog da, letim na ljekarski pregled. Spreman sam – rekao je Husković za Reprezentacija.ba portal.
Husković je fudbaler bečke Austrije, a posljednji angažman imao je u Linzu, gdje je nastupao kao posuđeni igrač.
Ima 22 godine i slovio je nekada kao jedan od najvećih talenata u Austriji. Ipak, njegovu karijeru usporila je teška saobraćajna nesreća koju je doživio prije nekoliko godina.
Navodno, Željezničar će za ovaj transfer platiti 150.000 eura.




