Bivši hrvatski reprezentativac, Marko Tomas pronašao je novi inozemni angažman.
Tomas će po četvrti put igrati u Turskoj, gdje se vraća u redove Gaziantepa, za koji je nastupao i u sezoni 2018./19. U Turskoj je igrao i za Fenerbahče te Ankaru. Gaziantep trenira naš Nenad Marković.
36-godišnji Križevčanin je prošlu sezonu proveo u ABA ligi, igrajući za Igokeu. U dresu ekipe iz Aleksandrovca, na parketima regionalne lige ubacivao je 9,7 poena uz 3,1 skoka.




