Tottenham je izbačen iz Konferencijske lige, potvrdila je danas UEFA.
Tottenham se našao u velikim problemima u posljednjih 20-ak dana jer je bukvalno pola tima bilo zaraženo koronavirusom, te je zbog toga odgođen susret Tottenhama i Rennesa u Konferencijskoj ligi.
UEFA je danas donijela odluku da se susret ne može odigrati, te je dodijelila pobjedu Rennesu službenim rezultatom 3:0, te ja na taj način Tottenham ispao iz takmičenja
Uz Rennes, plasman u nokaut fazu nauštrb Tottenhama ostvario je holandski Vitesse.




