Newcastle United od jučer ima nove vlasnike.
Svrake su preuzele saudijski investitori koji će u nadolazećim godinama pokušati napraviti moćan tim, a sa konkretnim poslom će krenuti već u januarskom prijelaznom roku.
Dok se špekuliše o potencijalnim pojačanjima, upitno je koliko će još dugo na klupi biti Steve Bruce koji je svjestan da bi svaki čas mogao biti smijenjen.
– Želim nastaviti sa poslom, ali moram biti realan. Nisam glup i znam šta bi se moglo dogoditi dolaskom novih vlasnika, rekao je 60-godišnjak za Sky Sports.
Ukoliko bi dobio otkaz, engleski mediji tvrde kako bi Bruce dobio otpremninu vrijednu oko osam miliona funti.




