U okviru 14. kola Premijer lige BiH snage su danas odmjerili prijedorski Rudar i mostarski Velež. Pobjednika nije bilo, a utakmica je završena rezultatom 2:2.
Nakon utakmice svoje viđenje je dao trener Rudara Marko Tešić za Arena Sport TV.
“Moram biti zadovoljan, prije svega odnosom igrača. I kada nema dva-tri igrača Velež je među najozbiljnijim ekipama u ligi. Desile su se neke individualne greške, ali moram biti zadovoljan. Želim Veležu da se izvuče iz krize”, izjavio je Tešić.




