Nije tajna da mnogi klubovi u Bosni i Hercegovini nemaju idealne uslove za rad.
Ipak, gdje ima truda i volje da se osiguraju što optimalniji uslovi, ima i napretka. Pravi primjer toga je FK Gornji Rahić koji se trenutno takmiči u Drugoj ligi Federacije BiH – grupa Sjever.
Ljudi koji su na čelu ovog niželigaša su uz ljubav i entuzijazam uspjeli da u proteklom periodu naprave brojne pozitivne stvari, a to se može vidjeti i po njihovoj tribini koja je sada dodatno uređena i očišćena.
Fotografiju nastalu tokom “ušminkavanja” objavio je Gornji Rahić, a reakcije navijača su bile više nego pozitivne.
– Da ne piše Gornji Rahić, mislio bih da je Grbavica, napisao je jedan od navijača.




