Sada već bivši fudbaler Željezničara Ognjen Stjepanović najvjerovatnije će ostati u Premijer ligi BiH.
Stjepanović je u redovima Željezničara proveo proteklu polusezonu, ali tadašnji trener Tomislav Ivković nije nikako računao na njega i na kraju je bez debija napustio Grbavicu.
Nije skrivao 23-godišnjak razočarenje zbog toga, a čini se da je veoma brzo našao novi angažman. Sport1 piše kako se Stjepanović nalazi na treninzima Leotara i da postoji velika mogućnost da na kraju potpiše za trebinjski tim.
Preusdna bi mogla biti sutrašnja prijateljska utakmica koju Leotar igra protiv Branitelja.
Leotar je, podsjetimo, prvi dio sezone okončao na 11. poziciji.




