Fudbaleri Sarajeva danas u Antaliji igraju prijateljsku utakmicu protiv ukrajinskog Cherkasya u sklopu završne faze priprema za nastavak sezone.
Bordo tim u ovom susretu ima i posebnu podršku, s obzirom na to da je u Tursku doputovao predsjednik kluba Ismir Mirvić, koji s tribina bodri svoje igrače.
Sarajevo je do sada u Turskoj odigralo tri pripremne utakmice, ali još uvijek nije upisalo pobjedu.
Nakon dva remija, Bordo momci su u prethodnom meču poraženi od ekipe Škendije, pa duel protiv Cherkasya predstavlja novu priliku da ekipa uhvati pobjednički ritam pred nastavak takmičarske godine.




