Danas je u skupštinskoj sali Grada Kragujevca održan komemorativni skup povodom smrti trenera Mladena Žižovića.
Skupu su prisustvovali predstavnici Fudbalskog saveza Srbije, brojnih klubova iz zemlje, kao i prijatelji, saradnici i poštovaoci rada i ličnosti preminulog trenera.
U atmosferi tišine i dubokog poštovanja, prisutni su se prisjetili njegovog profesionalnog puta, ljubavi prema fudbalu i plemenitosti koja je krasila svaki njegov korak. Govornici su istakli da je Mladen bio mnogo više od trenera – bio je čovjek koji je svojim primjerom inspirisao igrače, kolege i sve koji su imali privilegiju da ga poznaju.
Iako je u Kragujevcu proveo kratko vrijeme, Žižović je ostavio snažan trag u klubu i gradu. Njegova smirenost, posvećenost i strast prema fudbalu ostat će zauvijek u sjećanju onih koji su s njim sarađivali.
Fudbalski klub Radnički 1923 zahvalio je svima koji su prisustvom, riječima podrške i iskrenim emocijama odali počast preminulom treneru.




