Sjećate li se Veldina Muharemovića? Svojevremeno je igrao za Sarajevo i Olimpik, i to sa velikim uspjehom, a sada ‘fudbalski hljeb’ zarađuje u Luksemburgu.
O jednoj od najbogatijih evropskih država Muharemović je našao mir, planira ostati tu živjeti i nakon što završi karijeru, a u prilog tome idu i najnovije informacije.
Naime, Muharemović je potpisao novi ugovor sa Folom koja se kolo prije kraja nalazi na liderskoj poziciji u tamošnjem šampionatu, a u ovom klubu bi uskoro trebao početi raditi i kao trener u B timu.
– Bilo bi lijepo da osvojim još jedan trofej u karijeri, poručio je Muharemović.
Do sada je osvojio trofeje u Premijer ligi sa Sarajevom, te Kup BiH sa Olimpikom.




