Fudbaleri Željezničara večeras su u zaostaloj utakmici 15. kola Premijer lige BiH remizirali protiv Sloge Meridian na Grbavici čime su nizbez pobjede produžili na čak osam utakmica.
Nije to sjelo navijačima Željezničara, koji su poslije susreta zahtjevali da igrači skinu dresove, što su u konačnici i uradili.
Željezničara je posljednju pvenstvenu pobjedu upisao 18. oktobra, kada su slavili protiv Posušja rezultatom 1:0.
Nakon poraza u derbiju, ostavku je podnio Admir Adžem, ali i odlazak trenera nije proizveo šokterapiju, jer je Željo u duelima sa Radnikom i Slogom kod kuće remizirao po 0:0.




