Mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine Amar Dedić (18) ima novi klub.
Dedić važi za jednog od naših najvećih talenata, a kako bi se nastavio razvijati Red Bull Salzburg je odlučio da ga pošalje na ‘kaljenje’ u drugi klub.
Na kraju je odlučeno da to bude Wolfsberger koji se također takmiči u 1. austrijskoj ligi.
“Sretan sam što ću u narednoj sezoni igrati za Wolfsberer. Povjerenje trenera Robina Dutta daje mi dodatnu motivaciju. Spreman sam i dat ću sve od sebe da odigram što bolje”, kazao je Amar za zvaničnu stranicu novog kluba.
Prošle sezone Dedić je imao priliku da debituje za Salzburg, a uporedo je igrao za filijalu Liefering u Erste ligi.




