Sead Kolašinac ove sedmice vratio se treninzima prvog tima Atalante nakon što je prethodno trenirao sa U-23 timom.
Kolašinac je u aprilu pretrpio povredu križnih ligamenata, zbog čega je odsustvovao nekoliko mjeseci.
Iako oporavak teče dobro i bolje od očekivanog, u klubu su oprezni sa povratkom Kolašinca na teren,pa bh. tenk nije konkurisao za susret Lige prvaka protiv Slavie Prag, a kako stvari stoje neće ni za meč sa Cremenoseom u okviru itlaijanske Serie A.
Iz Atalnte su objavili video s posvetom Kolašincu uz poruku: “Vraća se jači”.




