Mladi napadač Manchester Cityja Gabrijel Jesus vratio se treninzima nakon što se oporavio od povrede stopala.
Brazilac je prvi trening po opravku odradio jučer – baš za svoj 20. rođendan.
Jesus je van terena bio od 13. februara kada je na utakmici protiv Bournemoutha slomio metatarzalnu kost.
Nekadašnji nogometaš Palmeirasa je prije toga na četiri utakmice u Premijer ligi postigao tri gola.




