Na utakmici polufinala Kupa BiH između Širokog Brijgea i Željezničara, domaći navijači su tribine Pecare, preplavili zastavama tzv. Herceg-Bosne, praćeno uz skandiranje “Herceg-Bosna” i “Mi Hrvati”.

Prethodni članakŽestoke varnice među fudbalerima na startu meča na Pecari
Sljedeći članak Škripari pojačali skandiranje



