Na sjednici Takmičarske komisije NSFBIH koja je održana danas u Sarajevu, odlučeno da se suspenduje stadion NK Slaven Živinice do okončanja disciplinskog postupka.
Razlog za ovu odluku je incident koji se desio nakon meča 12. kola Prve lige FBiH između Slavena i TOŠK-a (1:2).
Slaven je u subotu domaćin protiv HNK Orašje, a još nije poznato gdje će se ta utakmica odigrati.
Poslije utakmice sa Toškom dogodile su se nemile scene kada su nepoznate osobe pokušale da se obračunaju sa službenim licima tog meča.
M.U.




