Redove banovićke Budućnosti pojačalo je novo ime u veznom redu. Riječ je o osamnaestogodišnjem Anelu Mednolučaninu, koji stiže iz sarajevskog Željezničara.
Mladi i perspektivni veznjak priključio se timu uoči odlučujućeg dijela sezone, a od njega se očekuje da dodatno zaoštri konkurenciju i donese novu energiju u igru zeleno-crnih.
Iako mlad, Mednolučanin dolazi s pedigreom nogometne škole s Grbavice, što garantira kvalitetnu tehničku potkovanost.
Iz kluba su novom igraču uputili srdačnu dobrodošlicu uz poruku:
“Anele, želimo ti puno sreće i uspjeha u našem dresu – dobrodošao u zeleno-crnu porodicu.”
Ovim angažmanom Budućnost nastavlja s politikom dovođenja talentiranih igrača koji bi trebali biti zalog za stabilnost kluba u drugom dijelu prvenstva.




