Nekadašnji fudbaler Borca Boban Georgiev ponovo će igrati u Premijer ligi BiH.
Georgiev je dogovorio saradnju sa Leotarom iz Trebinja, potvrđeno je iz kluba.
On je potpisao ugovor do kraja sezone, a u Leotar dolazi iz Bregalnice iz Štipa, člana prve lige Sjeverne Makedonije.
Ranije je nastupao za Borac iz Banja Luke, Radnik iz Surdulice i Sileks. Igra na poziciji krilnog napadača, a svojevremeno je nastupao za omladinsku reprezentaciju Sjeverne Makedonije




