Dvadestogodišnji perspektivni igrač Tarik Sažić koji je prošlu sezonu nastupao za NK Travnik, potpisao ugovor sa NK Zvijezda Gradačac, te je i zvanično novo pojačanje kluba na poziciji veznog igrača.
“Sigurni smo da je Tarik napravio pravi izbor za uspješan razvoj i napredak u svojoj igračkoj karijeri.
U nama će imati pravog prijatelja i podršku, a zauzvrat očekujemo vrijedan rad i maksimalnu angažiranost na terenu koja će donijeti zajednički uspjeh i radost”, saopštili su iz Zvijezde.




