Liga prvaka će večeras dobiti još dva učesnika četvrtfinala.
Sinoć su među osam najboljih prošli Real Madrid i Liverpool.
Na dobrom putu da to napravi je i Manchester City, koji igra revanš protiv Basela, a prva utakmica u Švicarskoj završđena je 4:0 u korist Građana.
Mnogo zanimljivije bit će na Wembleyu, gdje se sastaju Tottenham i Juventus. Prvi meč u Torinu završen je 2:2, iako je Stara dama vodila sa 2:0.
Miralem Pjanić igrat će od prve minue.
Dueli počinju od 20.45 sati.





