FK Partizan predstavio je zanimljivo pojačanje.
Nakon što je nedavno stigao naš Siniša Saničanin, beogradski klub objavio je da će crno-bijeli dres od naredne sezone nositi i Danilo Pantić.
Radi se o fudbaleru koji u Humsku dolazi iz velikog Chelseaja, a potpisao je ugovor na tri godine.
Za Pantića je ovo ujedno i povratak u Partizan odakle je otišao u London 2015. godine. U prethodnim sezonama na Stamford Bridgeu nije dobio pravu šansu i išao je na brojne posudbe.
“Želimo Danilu sve najbolje u daljoj karijeri”, napisali su na sajtu Chelseaja.




