U Novom Pazaru danas je odigrana utakmica Kupa Srbije između domaćina i Crvene zvezde u kojoj su gosti iz Beograda slavili s 2:0. Ovaj susret je imao i treće poluvrijeme u kojoj su se sukobili navijači dva kluba.
Nakon utakmice je zabilježeno niz incidenata. Pripadnici navijačke grupe Torcida Novi Pazar napali su autobus u kojem su se nalazili navijači Zvezde i tom priliom ga kamenovali.
Kamere sa ulica Novog Pazara zabilježile su nekoliko krajnje dramatičnih scena.
View this post on Instagram




