FK Sloboda Tuzla je u posljednje vrijeme svoje utakmice igrao u Banovićima, zbog toga što se na stadionu Tušanj odvijala zamjena travnate podloge.
Ta zamjena se odužila, rokovi su probijeni, pa je Sloboda cijelu polusezonu ostala u Banovićima.
Ipak, Slobodinom igranju van Tušnja čini se da je došao kraj.
“Uskoro se vraćamo u naš dom!”, objavili su iz Slobode uz fotografije terena na Tušnju.
Pogledajte.




