Bivši rukometaš Izviđača Josip Šarac napravio je veliki transfer.
U proteklom periodu 23-godišnji Šarac je nastupao za Celje, a sjajne igre u ovom klubu na kraju su mu donijele transfer u Bundesligi.
Novi njegov klub je prvoligaš Frisch Auf Göppingen s kojim je potpisao dvogodišnji ugovor.
– Oduvijek sam želio igrati u Njemačkoj i dokazati se ovdje, a i brojni hrvatski reprezentativci su mi savjetovali da dođem u Göppingen. Vjerujem i da će se navijači brzo vratiti u našu EWS Arenu – poručio je Šarac.
Ovaj igrač se inače opredjelio da u budućnosti nastupa pod zastavom Hrvatske.




