Od naredne sezone Radnik iz Bijeljine nećemo gledati u Premijer ligi.
U posljednjem meču Bijeljinci su poraženi sa visokih 3:0 na Koševu, a kako je Olimpik istupanjem direktno pomogao Krupi, sve nade oko opstanka su pale u vodu.
Tužan i razočaran zbog ovakvog scenarija je i vezni fudbaler plavo-bijelih Nedim Mekić koji je na Facebooku ostavio kratku poruku:
“Čistog obraza, a ostale nek’ je stid”, kratko je napisao Mekić i jasno otkrio šta misli o svemu.
Sada kada je Radnik ispao u niži rang, izvjesno je da će Mekić promijeniti sredinu jer se već od ranije nalazi na radaru većih klubova. Zimus je bio na pragu dolaska u Željezničar.




