podijeli Facebook Twitter WhatsApp Burno je bilo nakon meča u Zenici. Čelik je poražen od Mladosti sa 0:3, a Robijaši su bili bijesni. Igrači su im za 30. rođendan priredili blagi šok, a nakon utakmice nisu imali milosti i tražili su od svojih fudbalera da skinu dresove. Dodajte sportske.ba među omiljene izvore robijasi