Krajem mjeseca Lukas Podolski će i zvanično postati slobodan igrač.
Bivši njemački reprezentativac, također i svjetski prvak iz 2014. godine, neće dobiti novi ugovor u Turskoj i već sada je u potrazi za novim klubom.
Iako je već u poznim igračkim godinama, o odlasku u mirovinu još ne razmišlja.
– Volio bih igrati još dvije godine, zabavljati se i dobro živjeti, rekao je Podolski kojem je u međuvremenu već poslao ponudu meksički Queretaro.
U karijeri Podolski je pored Kolna, u kojem je odrastao, igrao za Bayern, Arsenal, Inter, Galatasaray, Vissel Kobe i već spomenuti Antalyaspor.




